Teslimat & Ödeme

Sitemizden alışveriş yapma adımları:

1. Sitemize üye olarak çeşitli avantajlarla sipariş verebilirsiniz. Üye olabilmek için sitenin SOL tarafında bulunan"Üye Ol" linkini kullanabilirsiniz.
2. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, birden çok ürün sipariş vermek isteyen müşterilerin her seferinde alışveriş işlemi yapma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahil DEĞİLDİR.
4. Sepetinizdeki ürünleri 5 farklı şekilde satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile ödeme, kapıda kredi kartı ve nakit ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Siparişi Onayla" butonuna tıklayın.
5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, müşterinin tercihine göre anlaşmamız bulunan kargo firması aracılığıyla, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.
6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir.
7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Teslimat:

Siparişleriniz normal şartlar altında aynı gün kargoya verilmektedir. Haftaiçi saat 15:00'den sonra, Cumartesi günleri saat 13:00'den sonra, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki çalışma günü işleme alınmaktadır. 
Teslimatlar, Kargo firmasının öngördüğü teslim süreleri içinde gerçekleşmektedir. İzmir içi ve Türkiye'nin birçok bölgesine olan teslimatlar genellikle siparişi takip eden 1-3 iş gününde kargo firması tarafından tamamlanmaktadır.
Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda, teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren müşterimizle bağlantı kurulmaktadır.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
Tüm siparişlerde teslimat yöntemi "kargo ile gönderimdir. Kargo ücreti sipariş ekranında ürün bedeline ilave edilir ve siparişleriniz kargo bedeli ödenmiş olarak adresinize ulaştırılır.