Hırsız Alarm Sistemleri

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Videomuzu İzleyin.. 

 
  

Alarm Sistemi Nedir; 

Hırsızlık ve kötü niyetli kişi yada kişilerin sevdiklerinize ve değer verdiklerinize zarar vermesini engellemek, onları koruma altına alamak için tasarlanmış, tamamı elektronik cihazlardan oluşan bir sistemdir. Alarm sistemleri özellikleri ve kurulacak alanın yapısına göre değişiklik göstermektedir. Alarm sistemi satın almadan önce profesyonel ekiblerimizden teknik destek ve ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmayı unutmayınız.

 

Alarm Sistemi Satın Aldığımda %100 Güvende Olurmuyum ? 

Alarm sistemleri tasarımları bakımından hırsızlara karşı önlem alınmak amaçlı hazırlanmış elektronik ürünlerdir. Şirketimizden satın aldığınız profesyonel alarm sistemlerinin montajları uzman ekiblerimiz tarafından yapılacaktır. Teknik ekiblerimiz koruma altına alınacak alanda detaylı keşif yaparak ürünlerin doğru yerlere montajını yapacak, alarm sisteminin kullanılması hakkında detaylı eğitim verecektir. Bu aşamalardan sonra alarm sistemini devreye alarak dışarıdan gelecek hertürlü istenmeyen durum karşısında önlem alınmış olacaksınız. Alarmınız kurulu iken koruma altına aldığınız bir bölgeye istenmeyen kişilerin girmesi durumunda yüksek ses seviyesine sahip sirenlerimiz ikaz vermeye başlayacak aynı anda alarm panelimiz belirlenen cep telefonu numaralarını arayarak sizlere bilgi verecektir. Yüksek sesli uyarı sayesinde ve telefonlarınıza gelen bildirimler sayesinde koruma altına aldığınız bölgeye zarar gelmeden müdehale etmiş olacaksınız. Bu sayede alarm sistemi satın aldığınızda %100 güvende olacaksınız.Profesyonel Alarm Sistemi Nelerden Oluşur; 

 

Alarm Paneli ; Alarm sisteminin ana kontrol ünitesidir. İçerisinde ana elektronik kartlar ve haberleşme için gerekli ekibmanların olduğu 220 volt elektrik ile çalışan bir sistemdir. Elektrik kesintilerinde içerisindeki akü sayesinde sistemin kapanmadan çalışmasını sağlamaktadır. 

 

 

 

 


 

 

Tuş Takımı ( keypad ) ; Alarm sisteminin tüm özelliklerini kontrol etmenizi sağlayan, alarmı devreye alıp iptal etme işlemlerinin manuel olarak yapıldı düğmelerden oluşan cihazdır. 

 

 

 


 

Harici Siren ; Koruma altına alınacak mekanın dış kısmına takılarak üzerindeki led ışıklar sayesinde görsel acıdan uyarı yapar ve alarm esnasında 120 db yüksek ses sayesinde cevreye uyarı sinyalleri gönderir. Dış mekan ürün olarak      tasarlanan harici siren sabotajlara karşı korumalıdır. Kablosu kesildiğinde yada kırılarak susturulmak istenirse alarm kesintisiz çalmaya devam edecek ve cep telefonlara uyarı sinyalleri gönderecektir.  

 

 

 

 


 

 

Hareket Dedektörü ( PIR Dedektör ) ; Alarm sistemi devreye alındıktan sonra koruma altına alınan bölgedeki hareketleri algılayarak alarmın çalmasını sağlamaktadır. Kablolu, Kablosuz, Dış ortam ve hayvan algılamayan ( pet pır ) olarak seçenekleri mevcuttur. 

 

 

 

 


 

 

Manyetik Kontak ; Kapı ve pencerelere takılarak alarmın kurulu olduğu anda dışarıdan kapının veya camın zorlanmasıyla alarmın çalmasını sağlamaktadır. Kablolu ve kablosuz iki ayrı seçenekleri mevcuttur.  

 

 

 

 


 

 

Duman Dedektörü ; Ev ve işyerlerinde çok sık olarak kullanılan bir üründür. İcerisindeki elektronik sensörleri sayesinde duman, yangın kokusu, buhar, duman tozlarını algılayarak alarmın devreye girmesini sağlar ve bu sayede olaylar büyümeden erken önlem alınmış olur. Kablosuz ve Kablolu seçenekleri mevcuttur.

 

 

 


 

 

Isı Dedektörü ; Koruma altına alınacak bölgedeki ani ısı değişimlerini algıyarak alarmın devreye girmesini sağlar. Kullanıldığı alanlar genel olarak yoğun koku, duman ve tozlu alanlarda kullanılır.

 

 

 


 


Panik Butonu ; İstenmeyen kötü olaylar karşısında panik butonu üzerindeki düğmeye basarak alarmın sessiz yada sesli olarak çalması sağlanır. Bu durum kötü niyetli kişilerin amacına ulaşmadan bölgeden ayrılmasını sağlamaktadır. Genel olarak market, kuyumcu, banka, ev ve işyerlerinde kullanılmaktadır. 

 

 

 


 

 

Su Baskın Dedektörü; Dedektör içersindeki sensörler sayesinde su baskınlarına karşı alarmın devreye girmesi sağlanır. Açık unutulan musluk yada dışarıdan gelebilecek su baskınlarına karşı önlem alınmak amaçlı kullanılmaktadır. 

 

 

 


 

Darbe Dedektörü; Duvar kırılması, cam kırılması ve darbeyle yapılmak istenen hertürlü olaylara karşı önlem alınmak amaçlı kullanılmaktadır. Genel olarak banka kasaları, kuyumcu kasaları gibi yüksek düzeyde korunması gereken alanlarda kullanılmaktadır.

 

 

 


 

Beam Dedektör ( Işın Dedektör ) ; Koruma altına alınacak bölgeye karşılıklı olacak şekilde yerleştirilen beam dedektörleri kızıl ötesi ışınları sayesinde koruma altına alınan bölgeye giriş yapılması durumunda alarm sistemini aktif eder. Bu durumda sirenlerin çalmasına ve telefonlarınıza sesli ikaz gelmesi sağlanır. Uzun mesafeli kullanımlar için tercih edilmektedir.